"" – Latarnik2.0 Podoba się?

poniedziałek, 6 lutego 2012

Xperia arc S: zdjęcia i filmy w trybie tematycznym impreza

Ciągle jeszcze w imprezowym-sylwestrowym nastroju. Trzeba przyznać. Moja firma potrafi organizować imprezy. Podczas jednej na 4 tys. osób pobiliśmy nawet rekord świata w imprezowej kategorii z oficjalnym wpisem do Księgi Rekordów Guinnessa! Do tej pory nigdy się tak nie zaimprezowałem, aby obudzić się z takim wpisem. :) Kolejna rocznica alokacji globalnych procesów do Bukaresztu była huczna.

Impreza na Arenie w Bukareszcie na 4 tys. Było kilka zespołów muzycznych, dużo żarcia i jeszcze więcej picia. Szybko korporacyjne hierarchie padły i zastąpił je luz.Aż ciężko uwierzyć, że na co dzień ci ludzie siedzą w boksach.
Z jakiegoś powodu ta grecka piosenka stała się w Rumunii znana
W Rumunii w firmach w połowie grudnia organizowane są tzw. świąteczne imprezy, chociaż ze świętami ten festiwal hedonizmu nie ma zbyt wiele wspólnego. Open bar oraz jedzenie za free o to zadbały.


Zdjęcia: Xperia arc S. Tryb tematyczny impreza


Kilka postów temu pisałem jak Xperia arc S i jej design wpisuje się w wykwintne imprezy "na salonach". Tutaj za to możesz poczytać i pooglądać zdjęcia z imprezowej dzielnicy Bukaresztu.

Design telefonu Xperia arc S jest w tym momencie jednym z najciekawszy i najbardziej elegancki na rynku
Mój sylwester coś z Xperią arc S i hdmi i projektorem multimedialnym?

Brak komentarzy: